ETKİNLİKLER

Geri ALTIN MADALYANIN SAHİBİ: "DİKKAN GRUP"

10.02.2020

Dikkan Grup, İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Borsası’nın (İTB) gerçekleştirdiği Üye Ödüllendirme Töreni’nde ihracat ve döviz kazandıran faaliyetler kategorisinde altın madalya aldı.

İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Borsası (İTB) Üye Ödüllendirme Töreni, 5 Şubat Çarşamba günü Kaya Termal Otel'de gerçekleştirildi. Ticaret Bakanı Sn. Ruhsar Pekcan, Tarım ve Orman Bakanı Sn. Bekir Pakdemirli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Sn. Hamza Dağ, İzmir Valisi Sn. Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer, Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılım sağladığı törende, Dikkan Şirketler Grubu ihracat ve döviz kazandıran faaliyetler kategorisinde altın madalya aldı.

Ödülü İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn.Tunç Soyer’den alan Dikkan Şirketler Grubu Satış & Pazarlama Direktörü Alkım Gür “Ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Bu güzel başarılara ulaşmamızı sağlayan tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza katkılarından teşekkür ederiz” dedi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından açıklanan Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı listesinde 2018 yılında gerçekleştirdikleri ihracat rakamları ile 568.sırada yer aldıklarını ifade eden Gür “6 kıtada 60’tan fazla ülkeye Dikkan markası ile ihracat yapıyoruz. Tamamı yerli sermayeli bir Türk markası olarak, yerli üretim gücü ve Ar-Ge merkezimiz ile geliştirdiğimiz ürünlerimizle ülkemize sağladığımız katma değer bizim için çok kıymetli. Tüm çalışanlarımız ve grup şirketlerimizle ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Copyright © 2016 - 2021 Dikkan Grup
loading