45. YILIMIZ

Bundan tam 45 yıl önce başlayan bu yolculuk, kendinden emin adımların getirdiği özgüvenle 6 kıtada, 70’ten fazla ülkede devam ediyor.

Tesisleşme ve kurumsallaşma adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla birlikte önce İzmir-Kemalpaşa Dikkan Vana entegre vana üretim ve Dikkan Metal döküm tesisini hayata geçirdik. Bronz çekme ve savurma döküm sektöründe önemli bir üretici olan İz-Metal, gerek yurtiçi gerekse de yurtdışında önemli bir pazar payına hakim Dikkan Hadde, Avrupa’nın en büyük tesislerinden biri olan Işıksan Gemi Geri Dönüşüm Tesisleri ile etkinlik alanımızı genişlettik. Her zaman üstüne bir şeyler katarak ilerlediğimiz yolculuğumuz, kendimizi geliştirmek adına attığımız adımlarımızla hızlanarak devam ediyor.

Dijitalleşme stratejilerimiz, Ar-Ge projelerimiz, Turquality yolculuğumuz, Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçı listesinde olmamızı sağlayan başarılarımız ve bizi şirketler grubu haline getiren güçlü Dikkan markamız ile en iyisi olmak için durmadan çalışıyoruz.

Yenilikçi bakış açımızla, vizyonumuzla, tecrübemiz ve girişimciliğimizle aydınlanan bu yoldaki 45. yılımızda bize değer katan, emek veren tüm ekip arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza saygıyla…

Güvenle, özveriyle, nice başarılarla ve gururla geçen 45 yıl…

Birlikte nice yıllara!

 

Copyright © 2016 - 2024 Dikkan Grup
loading